Med de ting jeg laver med min schæferhund.
Tak fordi du besøger min hjemmeside. Skriv en hilsen her i gæstebogen ved at klikke på den blå knap. Du kan også indsætte et foto ved din hilsen.
P.S. det vil varme med en Hilsen da du nu kigger her! :-)
Email Hjemmeside 11-08-2008
LENE & KASPER
Email 08-08-2008
Nette
Hej brormand.
Har nu sammen med vores kaere moder igen igen kigget paa din hjemmeside. Og saa er det jo, at vi leder og leder og vi tror selvfoelgelig at det er os der er noget galt med, for selvfoelgelig maa du da ha puttet billeder ind af lille Liams barnedaab, men hvor pokker har du dog gemt dem henne????????
Kram og tanker fra mor og bettesoes
Email Hjemmeside 08-08-2008
Else Masanneck
Email Hjemmeside 04-08-2008
Sonja Vibeke
Email 29-07-2008
Solveig
Email Hjemmeside 21-07-2008
Kolibri
Hej Johnny
Tusind tak for din hilsen i min gæstebog. Måtte da straks ind og kikke lidt rundt på din hp. også. Og hvilken fin hjemmeside du har her. Du er da en rigtig dyreven - hunde er og bliver nu dejlige - og dine hunde ser ud til at have det som blommen i et æg. Dyr blir man nu aldrig træt af .. har selv haft en hel del .. har indtil for 5 år siden, haft et stutteri med godt og vel 20 Haflinger Heste og hvor vi jo da også havde to hunde, en papillion og en bordercollie, hvortil vi dog også havde en del katte, nogle geder, marsvin og nogle enkelte kaniner,, jo dyr er dejlige - savner da også livet med dem. Bor i dag i en lejlighed, hvor jeg desværre kun må have smådyr.. og har så en cincilla som ...smiler.. hedder Elvis.
Forsat god sommmer til dig og dine kære dyr og familie.
De kærligste hilsner og varme tanker fra Kolibri.
Email Hjemmeside 21-07-2008
STAMPE
Email Hjemmeside 21-07-2008
Lone Kristensen
Email Hjemmeside 19-07-2008
susanne christoffersen
Email Hjemmeside 11-07-2008
Brigitte
Email 25-06-2008
Christin Andersson
Email Hjemmeside 24-06-2008
Lone Kristensen
hej Johnny .. det ser virkeligt godt ud den lille mus og bamse du har sat ind på din forside.. ja det er helt i orden at du har kopieret det fra min hjemmeside ja det med musik må vi finde ud af når du har tid og lyst.. jeg er næsten altid på kov om aftenen så kan du altid få fat i mig der.. mange hilsner og et knus til mille .. det er en rigtig dejlig hund.. hilsen Lone
Email 17-06-2008
Hanne
Hej Johnny sover du? :-) ja det gør du jo nok det er midt om natten. Jeg tror nu den hilsen er til Mille. Fnis! Vi ses i morgen.
Seneste kommentarer
03.11 | 08:16
Hej Leif det går lidt bedre kun kun lidt, jeg kommer ikke til lave noget i 2022 med konkurrence det er slut nu, vi vil kun lave hygge ting med spor og nosework, hvornår har i den sidste træning
01.11 | 12:40
hej Jonny håber vi snart ses igen hilsen leif
23.04 | 10:14
Hejsa Johnny og yannie
Syntes det er længe siden der har været nyt fra jer ... Tænker om i er okay ???
Tænker på jer ♥️🐾🤗
24.09 | 05:31
Hej Birthe. Tak for din hilsen på hjemmeside ja det er så skønt det med Yannie. Hils Jan herfra os. Johnny og Yannie